İşlerimiz

Ön Plana Çıkanlar

Prysmian Group Yazılım Danışmanlığı ve Veri Taşıma Hizmeti

Prysmian Group Yazılım Danışmanlığı ve Veri Taşıma Hizmeti

Prysmian Group Türkiye, Drupal kullanımı konusunda yazılım danışmanlığı ve eski sitelerinden yeni altyapıya geçiş için veri taşıma teknik desteğini Binbiriz'den aldı.
TÜBİTAK Kurumsal Web Portalı

TÜBİTAK Kurumsal Web Portalı

Drupal'in Türkiye'deki gelişimi için mihenk taşı olarak kabul edilebilecek olan TÜBİTAK Kurumsal Web Portalı yayına alındı.
Bilim Genç E-Dergi / Online Dergi Sitesi

Bilim Genç E-Dergi / Online Dergi Sitesi

Bilim Genç Dergisi'nin E-Dergi / Online Dergi Sitesi CMS olarak Drupal kullanarak hayata geçirdik.
Bilim ve Teknik E-Dergi / Online Dergi Sitesi

Bilim ve Teknik E-Dergi / Online Dergi Sitesi

TÜBİTAK'ın köklü dergilerinden Bilim ve Teknik, E-Dergi / Online Dergi alt yapısında Drupal'i tercih etti. Mobil uyumluluk, modern tasarım ve esneklik Bilim ve Teknik e-dergisinde buluştu
Bir Buket Meyve SEO Danışmanlığı

Bir Buket Meyve SEO Danışmanlığı

Bir Buket Meyve ve Pastarika’nın e-ticaret yazılımlarının geliştirmeleri, iyileştirmeleri, içerik üretimi ve SEO danışmanlığı Binbiriz tarafından sağlandı.
EP Akademi E-Learning / Uzaktan Eğitim Uygulaması

EP Akademi E-Learning / Uzaktan Eğitim Uygulaması

EP Akademi için ekibimiz ve DGMND ortaklığı ile EP Akademi’nin hedeflerine dönük ana araçlardan biri olacak uzaktan eğitim sistemini geliştirdik.
Koç Üniversitesi Drupal Web Siteleri Teknik Destek Hizmeti

Koç Üniversitesi Drupal Web Siteleri Teknik Destek Hizmeti

Koç Üniversitesi, tüm Drupal web uygulamalarının sürdürülebilirliğini sağlamak ve yeni taleplerini hayata geçirmek için Binbiriz’in teknik destek hizmetini tercih etti.
Pardus Yaz Kampı Etkinlik Yönetim Sistemi

Pardus Yaz Kampı Etkinlik Yönetim Sistemi

Pardus Yaz Kampı projesinde, kamp etkinlik yönetim ve üyeliklerin yönetimi yapılabiliyor.
TMMOB’nin Yüksek Trafikli ve Güvenlikli Web Portalı

TMMOB’nin Yüksek Trafikli ve Güvenlikli Web Portalı Yayında

Dünyanın en büyük mühendis mimar birliklerinden biri olan TMMOB, ekibimizin geliştirdiği Drupal altyapısını kullanmaya başladı.
TÜBİTAK Bilim Çocuk E-Dergi / Online Dergi Sitesi

TÜBİTAK Bilim Çocuk E-Dergi / Online Dergi Sitesi

Drupal kullanılarak geliştirilen Bilim Çocuk e-dergi altyapısı için kullanıcı deneyimi temelli, mobil uyumlu, modern bir tasarım beğeniye sunuldu.
TÜBİTAK ‌Meraklı‌ ‌Minik‌ ‌E-Dergi‌ ‌/‌ ‌Online‌ ‌Dergi‌ ‌Sitesi‌

TÜBİTAK ‌Meraklı‌ ‌Minik‌ ‌E-Dergi‌ ‌/‌ ‌Online‌ ‌Dergi‌ ‌Sitesi‌

TÜBİTAK Meraklı Minik Dergisi için geliştirdiğimiz Drupal çözümünde tüm Meraklı Minik sayıları dijitale aktarıldı.
Yeditepe Üniversitesi Yazılım Danışmanlığı ve Drupal Eğitimi

Yeditepe Üniversitesi Yazılım Danışmanlığı ve Drupal Eğitimi

Drupal eğitimi verdiğimiz Yeditepe Üniversitesi, Drupal eğitimiyle 50'nin üzerinde web sitesini Drupal altyapısı ile yönetmek istiyor.
ÇEKÜL Vakfı

ÇEKÜL Kurumsal Web Sitesi Yeniden Tasarım / Redesign

ÇEKÜL problem yaşadığı web altyapısının yenilenmesi için Binbiriz ile anlaştı. SEO iyileştirmesi yapılan ÇEKÜL web portalı yeniden yapılandırılan mobil uyumlu modern tasarım ile ziyaretçilerine açıldı.
İTÜ-DER

İTÜ-DER Drupal 8 Tabanlı Web Sitesi ve Üye Forumu

Çok uzun süredir Wordpress tabanlı sitelerinde site görsellerinin yazdırılması, mobil uyumluluk, görsel tasarım ve üyeye özel bölümleriyle ilgili ciddi sorunlar yaşayan İTÜ-DER, Drupal 8'i tercih ederek sorunlarını çözdü.
Makina Mühendisleri Odası ve Şubeleri Drupal Multisite Yapısı ile Yayında

MMO ve Şubeleri Drupal Multisite Yapısı ile Yayında

Makina Mühendisleri Odası Drupal Multisite kurulumu ile Genel Merkez / Şube hiyerarşisine uygun bir yetkilendirme süreci oluşturulmuş oldu.
Aralsan Kurumsal Web Sitesi

ARALSAN Drupal Web Sitesi ve SEO İyileştirmesi

Drupal altyapısı kullanarak geliştirdiğimiz Aralsan Web Sitesi her türlü kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Ayrıca Arama Motoru İyileştirmesi (SEO) danışmanlık hizmetleri ile Aralsan'ı sektörel rakiplerine kıyasla birkaç adım öne taşıyoruz.
TOSB Domestic Hybrid Taxi Survey Intranet Application

TOSB Yerli Hibrit Ticari Taksi Anketi İntranet Uygulaması

TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) tarafından Kocaeli Bölgesi basta olmak üzere Türkiye'deki, hibrit ticari taksi üretimi için mevcut otomotiv ana ve yan sanayinin kabiliyeti hakkında araştırma için kullanılmak üzere bir intranet uygulaması gerçekleştirilmiştir.
Revolad TV

Inkrowder TV - Drupal Tabanlı Video Yarışma Sitesi

Inkrowder.tv'nin hedefi dünyaca ünlü markaların reklam filmlerinin üretiminde kitle kaynak yöntemine yönelmek. Videoların üretimi, seçimi, oylanması ve ödüllendirilmesi gibi aşamaların yönetimi geliştirmiş olduğumuz Drupal altyapısı ile yürütülüyor.
TMMOB Drupal Barındırma, Geliştirme ve Danışmanlık Hizmeti

TMMOB Drupal Barındırma, Geliştirme ve Danışmanlık Hizmeti

Sunucu göçünü, bazı geliştirmeleri, danışmanlık ve barındırma (hosting) hizmetlerini kapsayan yeni sözleşmemizle; TMMOB web sitesi şu an Drupal altyapısı için ayarlanmış bir bulut sunucusunda daha hızlı ve daha güvenli olarak kullanıcılarıyla buluşuyor.
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü (CmpE) Drupal Kurumsal Web Sitesi

Boğaziçi Üniversitesi Drupal Yazılım Danışmanlığı

Bölümün web komitesi tarafından dünyanın seçkin üniversitelerinin seçimi Drupal ile yaşama geçirilen Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü (BOUN CmpE) web sitesine Drupal Yazılım Danışmanlığı Hizmeti sunuyoruz.

National New Media Congress, Congress Management System

Yeni Medya Çalışmaları Kongresi, Kongre Yönetim Sistemi

Alternatif Bilişim Derneği ile birlikte Yeni Medya Çalışmaları Kongresi'nin, Kongre Yönetim Sistemi'ni geliştirdik. Yazılımın bu yılki 3. versiyonu; hem bildiri sahiplerini, hem kongre hakemlerini, hem de kongre düzenleyicilerini çok daha memnun edecek bir noktada.
BASE Design Center Desen Veritabanı ve Süreç Yönetim Sistemi

BASE Design - Desen Veri Tabanı ve Süreç Yönetim Sistemi

Öncesinde BASE Dekor tarafından elle yapılan katalog verisi üretme işlemleri otomatize edilerek; hızlı, hatasız bir online sisteme çevrildi. Rules framework kullanılarak oluşturulan bu desen kodu üretme işlemlerine firmanın iç işleyişine uygun bir Süreç Yönetim Sistemi eklenerek intranet uygulaması…
Altar Teknoloji Drupal Websitesi

Altar Teknoloji Drupal Web Sitesi ve SEO İyileştirmesi

Autodesk'in Türkiye'deki Gold Partner'ı Altar Teknoloji için, Teknik Topluluk Yönetimi amaçlı bir web sitesi geliştirdik. Hala sürdürülen Arama Motoru İyileştirmesi (SEO) ve Sosyal Medya İyileştirmesi danışmanlık hizmetleri ile Altar Teknoloji'yi sektörel rakiplerine karşı birkaç adım öne taşıyoruz.
DEMA Makina Drupal Website

DEMA Makina Drupal Websitesi ve Mail Sunucu Yapılandırması

Drupal altyapısı ile gerçekleştirdiğimiz DEMA Makina Web Sitesi her türlü kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Ayrıca DEMA Makina e-posta altyapısını tamamen açık kaynaklı ve özgür yazılım içerecek şekilde yapılandırıldı.
Mina Psikolojik Danışmanlık Drupal Website and SEO

Mina Psikoloji Drupal Web Sitesi ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Mina Psikolojik Danışmanlık, kurumsal web sitesi için Drupal'ı tercih etti. Bu tercihte en büyük neden Drupal'ın gelişmiş arama motoru optimizasyonu uyumu (SEO) ve geliştirmeye çok açık esnekliğiydi. Mina Psikoloji şimdi daha görünür olmaya ve daha yoğun talep toplamaya aday.