İşlerimiz

Ön Plana Çıkanlar

Mor Çatı Başvuru Takip ve Yönetim Sistemi Anasayfa

Mor Çatı - Başvuru Takip ve Yönetim Sistemi

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı için başvuran kişilerin tüm süreçlerini yönetebildikleri, güvenli ve kullanımı kolay Başvuru Takip ve Yönetim Sistemi yaptık. Sistem ile birlikte kurum, başvuruları kaydedip, analizlerini kolayca yapabilmekte ve tüm veriyi istatistik programlarında kullanabileceği formatta çıktı alabilmekte.
Sosyal Etki Analizi Corporate Social Network

Sosyal Etki Analizi Kurumsal Sosyal Ağ

Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu ile birlikte, kurumların yaptıkları etkinlik, çalışma ve kampanyaların "Sosyal Etkisi"nin ölçümlenmesi için, "ne ektiğinizi biçin" sloganıyla bir kurumsal sosyal ağ kurduk. Sosyal ağ, özgün tasarımıyla ve çeşitli rollere özgü yetkilendirmeler doğrultusunda farklı iş akışlarına uygun olarak geliştirildi.
İTÜ-DER

İTÜ-DER Drupal 8 Tabanlı Web Sitesi ve Üye Forumu

Çok uzun süredir Wordpress tabanlı sitelerinde site görsellerinin yazdırılması, mobil uyumluluk, görsel tasarım ve üyeye özel bölümleriyle ilgili ciddi sorunlar yaşayan İTÜ-DER, Drupal 8'i tercih ederek sorunlarını çözdü.
Makina Mühendisleri Odası ve Şubeleri Drupal Multisite Yapısı ile Yayında

MMO ve Şubeleri Drupal Multisite Yapısı ile Yayında

Makina Mühendisleri Odası Drupal Multisite kurulumu ile Genel Merkez / Şube hiyerarşisine uygun bir yetkilendirme süreci oluşturulmuş oldu.
Aralsan Kurumsal Web Sitesi

ARALSAN Drupal Web Sitesi ve SEO İyileştirmesi

Drupal altyapısı kullanarak geliştirdiğimiz Aralsan Web Sitesi her türlü kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Ayrıca Arama Motoru İyileştirmesi (SEO) danışmanlık hizmetleri ile Aralsan'ı sektörel rakiplerine kıyasla birkaç adım öne taşıyoruz.
TOSB Domestic Hybrid Taxi Survey Intranet Application

TOSB Yerli Hibrit Ticari Taksi Anketi İntranet Uygulaması

TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) tarafından Kocaeli Bölgesi basta olmak üzere Türkiye'deki, hibrit ticari taksi üretimi için mevcut otomotiv ana ve yan sanayinin kabiliyeti hakkında araştırma için kullanılmak üzere bir intranet uygulaması gerçekleştirilmiştir.
Revolad TV

Inkrowder TV - Drupal Tabanlı Video Yarışma Sitesi

Inkrowder.tv'nin hedefi dünyaca ünlü markaların reklam filmlerinin üretiminde kitle kaynak yöntemine yönelmek. Videoların üretimi, seçimi, oylanması ve ödüllendirilmesi gibi aşamaların yönetimi geliştirmiş olduğumuz Drupal altyapısı ile yürütülüyor.
TMMOB Drupal Barındırma, Geliştirme ve Danışmanlık Hizmeti

TMMOB Drupal Barındırma, Geliştirme ve Danışmanlık Hizmeti

Sunucu göçünü, bazı geliştirmeleri, danışmanlık ve barındırma (hosting) hizmetlerini kapsayan yeni sözleşmemizle; TMMOB web sitesi şu an Drupal altyapısı için ayarlanmış bir bulut sunucusunda daha hızlı ve daha güvenli olarak kullanıcılarıyla buluşuyor.
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü (CmpE) Drupal Kurumsal Web Sitesi

Boğaziçi Üniversitesi Drupal Yazılım Danışmanlığı

Bölümün web komitesi tarafından dünyanın seçkin üniversitelerinin seçimi Drupal ile yaşama geçirilen Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü (BOUN CmpE) web sitesine Drupal Yazılım Danışmanlığı Hizmeti sunuyoruz.

National New Media Congress, Congress Management System

Yeni Medya Çalışmaları Kongresi, Kongre Yönetim Sistemi

Alternatif Bilişim Derneği ile birlikte Yeni Medya Çalışmaları Kongresi'nin, Kongre Yönetim Sistemi'ni geliştirdik. Yazılımın bu yılki 3. versiyonu; hem bildiri sahiplerini, hem kongre hakemlerini, hem de kongre düzenleyicilerini çok daha memnun edecek bir noktada.
BASE Design Center Desen Veritabanı ve Süreç Yönetim Sistemi

BASE Design - Desen Veri Tabanı ve Süreç Yönetim Sistemi

Öncesinde BASE Dekor tarafından elle yapılan katalog verisi üretme işlemleri otomatize edilerek; hızlı, hatasız bir online sisteme çevrildi. Rules framework kullanılarak oluşturulan bu desen kodu üretme işlemlerine firmanın iç işleyişine uygun bir Süreç Yönetim Sistemi eklenerek intranet uygulaması…
Altar Teknoloji Drupal Websitesi

Altar Teknoloji Drupal Web Sitesi ve SEO İyileştirmesi

Autodesk'in Türkiye'deki Gold Partner'ı Altar Teknoloji için, Teknik Topluluk Yönetimi amaçlı bir web sitesi geliştirdik. Hala sürdürülen Arama Motoru İyileştirmesi (SEO) ve Sosyal Medya İyileştirmesi danışmanlık hizmetleri ile Altar Teknoloji'yi sektörel rakiplerine karşı birkaç adım öne taşıyoruz.
DEMA Makina Drupal Website

DEMA Makina Drupal Websitesi ve Mail Sunucu Yapılandırması

Drupal altyapısı ile gerçekleştirdiğimiz DEMA Makina Web Sitesi her türlü kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Ayrıca DEMA Makina e-posta altyapısını tamamen açık kaynaklı ve özgür yazılım içerecek şekilde yapılandırıldı.
Mina Psikolojik Danışmanlık Drupal Website and SEO

Mina Psikoloji Drupal Web Sitesi ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Mina Psikolojik Danışmanlık, kurumsal web sitesi için Drupal'ı tercih etti. Bu tercihte en büyük neden Drupal'ın gelişmiş arama motoru optimizasyonu uyumu (SEO) ve geliştirmeye çok açık esnekliğiydi. Mina Psikoloji şimdi daha görünür olmaya ve daha yoğun talep toplamaya aday.