Prota Altar Dijital Pazarlama Kampanyası Landing Page Geliştirme Görseli

Prota Altar Dijital Pazarlama Kampanyası Landing Page Geliştirme

Prota Altar, 1991 yılından bu yana AUTODESK'in Orta Doğu ve Doğu Avrupa bölgelerindeki en büyük yetkili iş ortaklarından birsidir. AEC, CAD, CAM, CAE ve BIM sektörleri için Autodesk'in yetkili satış, teknik destek, eğitim ve sertifikasyon merkezi kapsamındaki tüm hizmetleri sunmaktadır. Kurumların dijital dönüşüm çalışmalarında mimarlık, mekanik, mekatronik, inşaat, ürün tasarımı ve veri yönetimi, imalat alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Altar Teknoloji ile uzun süre sürdürdüğümüz yazılım danışmanlık ve teknik SEO hizmetimiz ardından 2019 yılında Altar’ın Prota ile birleşmesinin ardından Prota Altar ile farklı alanlarda işbirliğine devam ettik.

Web Sitesi Dijital Pazarlama Çalışmalarında Temeldir

Prota Altar, 3 adet ürünü için 4 ay sürecek bir dijital pazarlama çalışması yapmak istediğini ekibimize iletti. Kendi ekibi tarafından yapılacak ürün tanıtıcı seminerler, sosyal medya çalışmaları, e-mail marketing, indirim kampanyaları ile lead generation (müşteri potansiyelini geliştirme) çalışmaları yapacaklar ve bunları kampanya için hazırlayacakları bir web sitesi ile satışa dönüştüreceklerdi.

Çok kısa bir sürede ürünlerin tanıtıcı mataryellerinin bulunduğu farklı tip ürün sayfaları tasarlandı. Müşteri talepleri ürünlerin kendi formlarına yönlendirildi. Teknik SEO geliştirmeleri ile Google sıralamasında da üst sıralar yakalanırken, Google Analytics entegrasyonu ile müşteri davranışları takip edildi. Mobil uyumlu ve modern tasarımlı bu sayfalar ve paralelindeki destekleyici çalışmalar ile çok başarılı bir kampanya gerçekleştirildi ve belirlenen ürün satışları yüksek oranda arttı.

Siz de ürün veya hizmet satışlarınızın yükseltilmesini, kurumunuzun görünürlüğünün artırılmasını talep ediyorsanız ve profesyonel bir dijital pazarlama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Seo Danışmanlığı Örneklerimiz