Prysmian Group Yazılım Danışmanlığı ve Veri Taşıma

Prysmian Group Yazılım Danışmanlığı ve Veri Taşıma

Binbiriz olarak Prysmian Group Türkiye’ye Drupal kullanımı konusunda yazılım danışmanlığı hizmeti ve eski sitelerinden yeni altyapıya veri taşıma ile ilgili teknik destek verdik. Prymian Group, 140 yıllık deneyimi, 50’den fazla ülkede şubesi, 29 bin personeli, 11 milyar euro satış oranıyla dünyada enerji ve haberleşme kabloları sektöründe lider bir İtalyan markasıdır. Grup, her yıl;

  • güç aktarımı ve dağıtımı için binlerce kilometrelik yeraltı ve denizaltı kabloları ve sistemleri,
  • inşaat sektörü için orta ve alçak gerilim kabloları,
  • haberleşme sektörü için optik fiberler, bakır kablolar ve bağlantı sistemleri

üretmektedir. Prysmian Group Türkiye ise 1964 yılından bu yana Bursa’da 180.000 m² lik açık alanda faaliyet göstermektedir.

Dünya Devleri Drupal Kullanıyor, Binbiriz Devlere Yazılım Danışmanlığı Yapıyor

Gartner’a göre Drupal, 250 bin dolar ve üzeri kurumsal yazılım çözümlerinde, web içerik yönetimi alanında son 5 yıldır ilk 3’te. Doğal olarak kaliteli iş yaptırmak ve aynı zamanda açık kaynak kodlu olması sebebiyle lisans maliyetinden kurtulmak isteyen dünya devleri Drupal’i tercih ediyor. Prysmian Group da, dünyadaki 50’den fazla şubesini merkezi olarak Drupal’e geçirdi. İtalyan bir firma tarafından geliştirilen sistem, her şube için kendi alt alan adında kendi web sitesinin içeriklerini yönetmeye olanak sağlayan bir multisite / çoklu site özelliğine sahip.

Prysmian Group Yazılım Danışmanlığı ve Veri Taşıma

Yazılım Danışmanlığı Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content