North Studio Drupal Geliştirme ve Teknik Destek Hizmeti

North Studio Drupal Geliştirme, Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

North Studio Kuzey Amerika’da faaliyet yürüten bir dijital ajanstır. 20 yılı aşkın süredir faaliyet yürüten ve merkezi Kanada’da bulunan North Studio işletmelerin dijital ihtiyaçlarına yönelik olarak web ve mobil çözümler sunmaktadır. Kullanıcı deneyimi tasarımı (UX design), web strateji, web tasarım, e-commerce, yazılım teknik destek sundukları çözümlerden bazılarıdır. Binbiriz olarak ise North Studio 'ya farklı Drupal, teknik destke ve danışmanlık hizmetleri verdik.

Drupal Web Sitesi ve Uygulaması Geliştirme Hizmeti

North Studio’nun web uygulaması geliştirme süreçlerinde en yaygın olarak kullandığı teknolojiler Drupal ve Wordpress’tir. Dünya genelinde Drupal alanında uzmanlaşmış ilk firmalardan bir olan North Studio, Kuzey Amerika’nın en büyük Drupalshop’larından biridir.

Binbiriz olarak uzman ekibimizle 2017-2019 yılları arasında North Studio adına white label olarak farklı Drupal projeleri geliştirdik. Bunun dışında farklı projelerde Drupal teknik destek hizmeti verdik. Başarıyla sonuçlandırdığımız bu projelerle ekibimizin global geliştirme iş akışlarını geliştirdik, farklı ekiplerle entegre çalışabilme kabiliyetimizi artırdık.

Binbiriz olarak halen farklı firmalara white-label yazılım geliştirme, teknik destek ve yazılım danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Ve tüm iş geliştirme, versiyon kontrol, CI / CD süreçlerimizi sürekli iyileştirerek farklı ekiplerle ve teknolojilerle uyumlu çalışabilecek global plug-n-play ekiplere sahip olma özelliğimizi koruyoruz. Doğrudan yazılım geliştirme haricinde, bu çerçevede ihtiyaçları bulunan Kıta Avrupası ve Kuzey Amerika dijital ajanslarıyla yeni işbirliklerine açığız.

Drupal Web Uygulaması Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content