Student Ally Kurumsal Web Sitesi İşlerimiz Görsel

Student Ally Kurumsal Web Sitesi

Student Ally, Amerika Birleşik Devletleri’nde öğrenciler arasında yoğun olarak artan şiddet ve cinsel saldırılara karşı dijital çözümler öneren bir girişim. Student Ally’in mobil uygulaması ile 

  • öğrenciler konum tabanlı bilgilerini paylaşabiliyor,
  • risk koşullarında ebeveynler, okul personeli veya arkadaşları tarafından takip edilebiliyor
  • acil durumlarda uyarı verilebiliyor
  • herhangi bir saldırı veya tehdit durumu için öğrencinin durumları kayıt altına alınıp raporlanabiliyor
  • avukatlar aracılığı ile profesyonel destek alınabiliyor.

Student Ally Drupal 9 Tercih Etti

Bu teknoloji startup’ı, özellikle ABD’de çok fazla bilinen ve marka değerinin de bir parçası olarak görülen Drupal içerik yönetim sistemini tercih etti. Bilindiği gibi Drupal’in amiral gemisi Acquia (dolayısıyla Drupal), Gartner Magic Quandrant’da Dijital Deneyim Platformları kategorisinde üst üste dördüncü kez lider seçildi (1). Keza Drupal, 2023 yılında Dijital Kamu Malı olarak tanımlandı (2).

Student Ally kurumsal web sitesi, Bootstrap 5 tabanlı olarak geliştirilirken, Drupal paragraphs altyapısı kullanılarak esneklik ve farklı editöryel ihtiyaçlar için kullanım kolaylığı sağlandı. Teknik SEO geliştirmelerinin de yapıldığı site, 1 ay gibi kısa bir sürede teslim edilerek ürün lansmanına yetişti. Sistemin barındırma, güncelleme ve yedekleme gibi yazlım güvenliği hizmetleri de halen tarafımızdan sürdürülmektedir.

  1. Acquia a Leader in the 2023 Gartner Magic Quadrant for Digital Experience Platforms
  2. Drupal recognized as a Digital Public Good
     

Kurumsal Web Uygulaması Örneklerimiz