Hakkımızda

Hakkımızda

Binbiriz olarak performans, hız, ölçeklenebilirlik, SEO, güvenlik gibi konularda özgür yazılımların gücünü kullanıyoruz. Uzman ekibimizle ulusal ve uluslararası birçok önemli kurumun projelerinde dijital dönüşüm çözüm ortağıyız. Dijitalleşme hedeflerinizde doğru çözümlerle başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Binbiriz adı insanlık tarihinin bin yıllarının bilimsel bilgi birikiminin devamcısı, kendi bulunduğu yerden bu birikimin arttırıcısı olarak bizleri, sizleri ve hepimizi ifade ediyor. Geçmişten gelen insanlık gelişiminin izlerinin yanına bizim de gelecek nesillere bırakacağımız naçizane izlerimizdir Binbiriz. Birkaç on yıldır dimağımızı zorlayacak şekilde hızlı büyüyen teknolojik ilerlemede çok büyük bir katkısı olan topluluk üretiminin, açık kaynak bilginin, yazılım ve donanımın mimarlarına teşekkürün adıdır.

Binbiriz olarak, Hassas Tarım alanındaki bir Ar-Ge projesiyle 2016 yılında dünyaya gözlerimizi açtık. Ekibimizin yazılım alanında uzun yıllara dayanan deneyimiyle hem Ar-Ge'de, hem yazılımda orta vadede Türkiye'nin adı önemli firmalarından biri olmayı önümüze hedef olarak koyduk. Şu anda da gerek ürünlerimizle, gerekse her geçen gün nitel ve nicel olarak kapasitesini arttırdığımız üretimimizle bu yolda emin adımlarla yürüyoruz.

Tarım alanıdan değişken oranlı uygulamalar, hassas gübreleme, hassas ilaçlama, çiflik yönetim sistemleri üzerine yürüttüğümüz araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza yakın zamanda gıda alanında önemli bir SAAS (Software as a Service) modelli bir ürün eklemeyi düşünüyoruz.
Türkiye'nin ilk konum tabanlı görev yönetim sistemi olan Nirengo, Kongre ve Konferans Yönetim Sistemi, Precifarm gibi ürünlerimizi iyileştiriyor, yeni ürün fikirleri üzerine çalışıyoruz. 
Türkiye'nin önemli üniversiteleri, kamu kurumları ve özel şirketlerine ihtiyaçlarına göre özel yazılım çözümleri sunuyoruz.
2017 yılında özellikle yazılım alanında başladığımız ihracat çalışmalarımız artarak ve başarıyla sürüyor. 

Ekibimizin kalitesi ve uyumuyla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tanımlama, detaylı planlama ve bu plana göre zamanında teslim ve kaliteli üretim sağlama çabamızla, detaylı dokümantasyonumuz ve dünya çapında genel kabul gören geliştirme metodolojimizle yarın bizleri kendi alanlarımızda ülkemizin ve dünyanın önemli firmaları arasında görürseniz şaşırmayın.

Arayın ve kahvemizi içmeye gelin, biz gelelim... Ürünlerimizi tanıtalım, ihtiyaçlarınızı anlayalım, size özel çözüm üretelim, süreçlerinizi birlikte dijitalleştirelim. Birlikte diyoruz çünkü yukarıda da ifade ettiğimiz gibi Binbiriz sizleri, bizleri, hepimizi ifade ediyor.