STGM Drupal Teknik Destek Hizmeti İşlerimiz Görsel

STGM Drupal Teknik Destek Hizmeti

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği (STGM) 2004 yılında, ülkemizde katılımcı demokrasinin gelişiminde sivil toplumun önemine inanan bir grup fikir önderi ve aktivist tarafından kuruldu. Yıldan yıla büyüyerek Türkiye’de diğer STK’ların güçlendirilmesine yönelik pek çok çalışma yaptı ve sivil toplum alanında Türkiye’nin önde gelen kurumlarından biri haline geldi. 2019 yılında STGM’nin kurumsal web sitesi geliştirme hizmetimiz ardından, STGM ile çalışmalarımız bugüne kadar kesintisiz ilerledi. STGM ile hem yazılım hem Drupal Teknik Destek Hizmeti çalışmalarımız devam ediyor.

STGM Web Sitesi, Drupal’in Kabiliyetlerinin Göstergesidir

Dünya genelinde Birleşmiş Milletler’e (UN) bağlı bir çok kar amacı gütmeyen kurumun temel kullandığı içerik yönetim sistemi Drupal’dir. Bunun dışında Foraus, Habitat for Humanity, IDEI, Yağmur Ormanları İttifakı, Oxfam, YMCA, IUCN, War Child gibi pek çok büyük STK Drupal kullanmaktadır.

2019 yılında ekibimiz tarafından 6 ayı aşkın bir süreçte geliştirilen STGM web sitesi, esneklik, görsellik, mobil uyumluluk, çok dillilik açısından örnek niteliğindedir. Drupal’in erişilebilirlik dostu altyapısı sayesinde, gelecekte sistemde yapılacak ufak düzeltmeler ve geliştirmelere ile WCAG 2.1 erişilebilirlik kriterleri yakalayabilir durumdadır.

Yazılım Teknik Destek Hizmeti

Yazılımı canlı bir organizma olarak düşünmek gerekir. İlk geliştirme sonrasında kurumun ihtiyaçları değişebilir ve yeni ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Süreç içerisinde yeni geliştirme ve hata düzeltme talepleri ortaya çıkabilir. Bu ihtiyaçlar periyodik olarak verilen yazılım teknik destek hizmeti altında çözülür.

STGM web sitesinin ilk geliştirmesinin yapılıp yazılımın canlıya alınmasının ardından, çeşitli veritabanları, eğitim sayfaları, takvim, metin editörü, çok dillilik, erişilebilirlik, formlar ve pek çok farklı alanlardaki ek geliştirme talepleri çözüldü ve hata giderme çalımaları sürdürüldü. Halen devam eden hizmetimizle, müşteri memnuniyetini temel alarak bir SLA çerçevesinde hızlı yanıtlar vermeye ve çözümler üretmeye devam ediyoruz. Siz de yazılım teknik destek hizmeti ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Destek Örneklerimiz