Web Uygulaması Geliştirme Çözümleri

Web Uygulaması Geliştirme

  • İş akışınıza uygun web tabanlı uygulamaların yüksek verim artışı sağladığını biliyor musunuz?
  • Web’de etkileyici dijital deneyimler yaşatmak istemez misiniz?
  • Birkaç hizmeti tek uygulama ile yönetebiliyor musunuz?
  • Sistemleriniz güvenlik, performans, erişilebilirlik, SEO alanlarında yeterli mi?
  • Size özel e-ticaret platformlarının online satışınızı artıracağını biliyor musunuz?

Web uygulaması, web sunucuda çalışan ve internet tarayıcılardan erişilen yazılım uygulamalarıdır. Bir web sitesi de, yalnızca firma çalışanlarının ulaştığı bir intranet sistemi de, Facebook, Linkedin gibi sosyal ağlar da, tarayıcı tabanlı oyunlar da birer web uygulamasıdır. Web uygulaması geçmişte yoğun olarak kullanılan bilgisayara yüklenerek çalışan bilgisayar temelli programların yerini almıştır. Her bilgisayara ayrı ayrı yüklenmesi gereken ve bakım maliyetleri yüksek olan bilgisayar temelli programların aksine web uygulamalarının; tüm dünyadan erişilebilirliği,

  • farklı cihazlarla erişilebilirliği,
  • merkezi olarak güncellenebilirliği,
  • donanım kısıtlılığının olmaması,
  • bakım ve destek maliyetleri düşüklüğü

avantajları vardır.

1996’da Bill Gates’in “content is king / İçerik kraldır” tanımlamasının üzerinden yaklaşık çeyrek asır geçmesine rağmen, bu tespit her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. 2030 yılına kadar dünyada 300 milyar yeni çevrimiçi cihaz olacağı öngörülmektedir. Genel kanının aksine mobil uygulamaların cazibelerini yitirebileceğini, bir URL’si olan, Google tarafından indekslenebilir (internette aratıldığında bulunan) içerik sunan Yenilikçi Web Uygulamalarının (Progressive Web Application / PWA) popüler olacağını öngörmekteyiz. Bu sebeple içerik odaklı web uygulamalarına yatırım yapılmasının doğru olduğunu düşünüyoruz.

Web’de Etkileyici Dijital Deneyimler Yaşatmak İstemez misiniz?

Webde erken dönem statik uygulamaların aksine ön plana çıkan şey kullanıcı etkileşimidir. Artık herhangi bir web uygulamasında yalnızca sorunu çözmeniz değil nasıl çözdüğünüz ve kullanıcı dostu olup olmadığınız da önemlidir. Bu sebeple kullanıcı deneyimi çalışmalarına dayanan ve etkileşimi hedefleyen yazılımlar popüler olmakta ve para kazandırmaktadır.

Günümüzde;

resim, ses, video, sosyal medya paylaşımı gibi farklı medya unsurlarıyla desteklenmeyen web uygulamalarının başarı şansı yoktur. Bu sebeple site trafiğinin artırılması, online satış yapılması, daha çok online teklif alma, yazıların okunması, reklam gelirlerinin artırılması, marka bilinirliğinin artırılması gibi somut dijital hedefleriniz varsa kullanıcınıza iyi bir dijital deneyim yaşatmalısınız. İyi bir dijital deneyim yaşatmak istiyorsanız nitelikli çıktılar sunan dijital çözüm ortakları ile çalışmalısınız.

Binbiriz Web Uygulaması Geliştirme Hizmeti

Binbiriz olarak kullanıcı deneyimini esas alan, nitelikli dijital çözümler sunuyoruz. Geliştirdiğimiz herhangi bir web uygulamasını bugünün değil, yarının ihtiyacını öngörerek geliştiriyoruz. Genel problemli metod olan halının altına süpürme yerine kaliteli ve dolayısıyla sürdürülebilir kod / yazılım ilkesi ile hareket ediyoruz. Kurumunuza özel ihtiyaçlarınız için açık kaynak / özgür yazılım teknolojilerini kullanarak uzun vadede maliyet düşürüyoruz. Dijitalleşme sürecinizin önemli parçası olan web uygulaması ihtiyaçlarınız için çözüm yalnızca bir telefon veya e-posta gönderimi uzağınızda. Uzman ekibimizle iletişime geçiniz.

Web Uygulaması Geliştirme Teklifi Al!

Form
Teknoloji
Alt Hizmet

Web Uygulaması Çözümlerimiz

Web Uygulaması Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content