Inkrowder TV - Drupal Tabanlı Video Yarışma Sitesi

Inkrowder TV - Drupal Tabanlı Video Yarışma Sitesi

Inkrowder.tv'nin hedefi dünyaca ünlü markaların reklam filmlerinin üretiminde kitle kaynak yöntemine yönelmek. Videoların üretimi, seçimi, oylanması ve ödüllendirilmesi gibi aşamaların yönetimi geliştirmiş olduğumuz Drupal altyapısı ile yürütülüyor.

Drupal Video Sitesi

Öncelikle sistem alışıldık olanın aksine tamamen kitle kaynak bir temele dayanıyor. Gerek videoların oluşturulması, gerekse seçilmesi süreci konunun uzmanları tarafından değil web sitesine üye olan bir topluluk tarafından yapılıyor. Markanın kampanyası kapsamında tespit edilen anahtar kelimeye uygun olarak bir video çekiyorsunuz, çok hızlı bir şekilde üye olup videonuzu yüklüyorsunuz ve portal üzerinden videonuzun paylaşılmasını ve beğenilmesini bekliyorsunuz. Arka tarafta çalışan karmaşık bir paylaşım+izlenme+beğeni algoritması ile videonuz rakipleri arasında ön plana çıkıyor. Ve ardından çok özel ödüller sizi bekliyor.

Inkwoder.tv, Hollanda merkezli bir startup projesi. Hedef kitlesini başlangıç olarak Hollandalılar oluşturuyor ama ilerleyen günlerde dünyanın farklı yerlerindeki sokaklarda Inkrowder için çekim yapan insanlar gördüğünüzde şaşırmayın.

Web Uygulaması Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content