İntranet Sistemi  Kurum içi Özel Yazılım Geliştirme

İntranet Sistemi / Kurum içi Özel Yazılım Geliştirme

  • İntranet sistemlerinin bilgi akışının devamlılığı sağladığını ve uzaktan iş yönetimi kolaylaştırdığını biliyor musunuz?
  • Kurum içi özel yazılımların paket yazılımlardan farklı olarak sizin iş akışlarınızı tamamen kopyalayarak dijitalleştirdiğini ve bu sebeple veriminizi çok artırdığını duydunuz mu?
  • Birbirinden bağımsız iç yazılımlarınızın tek çatı altında birleştirimesi mi gerekiyor?

Boyutu ne olursa olsun tüm işletmeler intranet sistemlerini, bilgi akışının devamlılığı ve uzaktan iş yönetimi kolaylığı sağlaması sebebiyle tercih etmektedirler. Geleneksel olarak, intranet için Sharepoint ve Jive gibi özel mülk yazılımlar tercih edilse de, farklı açık kaynak teknolojiler artık intranet uygulamaları için daha popüler bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcı sayısına göre kısıtlı ve pahalı lisans bedellerine sahip olan özel mülk platformlar ile karşılaştırılınca Drupal İntranet Sistemi gibi alternatifler maliyeti çok büyük ölçüde düşürmektedir.

Yalnızca Kurumunuza Özel Yazılım İhtiyaçlarınız mı Var?

İntranet sistemi, kurumun kendi iş akışlarına göre geliştirilen özel yazılımlardır. Kurum çalışanları bu yazılımlara internet üzerinden erişilebilse de bu yazılımlar, tamamen veya kısmen dış dünyaya kapalıdır. İntranet sistemleri; kuruma yapılan başvuruların yönetimi, kurumsal içi iletişimi arttıracak kurumsal sosyal ağ gibi lokal işler için geliştirilebildiği gibi üretimden satışa tüm iş akışının yönetilmesi için özel olarak geliştirilen bütün sistemler de olabilir. Kurum içi özel yazılımlar, kurumun dijitalleşme süreçlerinin temel parçasıdır. Bu yazılımlarla az kişi ile çok iş yapılarak verim artışı sağlanır (Bakınız: Wald Göçmen Başvuru Takip Sistemi - Veritabanı Üzerine Söyleşi). Bir intranet sistemi kuruma özel bir yazılım olduğuna göre, sistemin taşıdığı verilere dışarıdan ulaşılması önemli bir sorundur. Başka bir deyişle iç yazılımların olması gereken en önemli özelliği güvenliktir. Güvenlikli bir sistem için büyük bir topluluğa sahip açık kaynak teknolojiler tercih edilmeli, geliştirme sonrasında sağlam bir barındırma ve güncelleme hizmeti almalıdır (Bakınız: Yazılım Barındırma, Güncelleme, Yedekleme)

Binbiriz İntranet Sistemi / Kurum içi Özel Yazılım Geliştirme Hizmeti

Binbiriz olarak uzmanlık alanımız özel yazılım çözümleri geliştirmektir. Geliştirdiğimiz intranet sistemleri yüksek güvenlikli ve performanslı altyapılardır. Açık kaynak teknolojiler tercih ettiğimiz bu sistemler, sonradan ortaya çıkabilecek ihtiyaçlar için kolay ek geliştirmeler yapmaya uygun olacak şekilde esnektir. İntranet sistemi geliştirmesinde sırasıyla;

  • yazılım gereksinimleri tanımlanır,
  • tespit edilen önceliklere göre proje farklı fazlara bölünür,
  • geliştirme yapılır ve her fazın çıktısı test edildir,
  • testi geçen yazılım parçacığı canlıya alınır.

Kurum içi özel yazılım çözümü ihtiyaçlarınıza dönük uzman ekibimiz iletişime geçip ücretsiz ön danışmanlık hizmetinden faydalanabilir, projeniz için teklif alabilirsiniz.

İntranet Sistemi / Kurum içi Özel Yazılım Geliştirme Teklifi Al!

Form

İntranet Sistemi Geliştirme Çözümlerimiz

İntranet Sistemi Geliştirme Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content

İntranet Nedir?

İntranet, bir kurumun sadece kendi çalışanlarının eriştiği ve iş akışlarına göre ortak çalışmalar yapabildiği özel bir ağdır.

Yazının Devamı