E-Ticaret Platformu Çözümleri

E-Ticaret Platformu

  • Şuanda Türkiye'deki e-ticaret pazarının yurtdışındakinin yarısı olduğu ve Türkiye'nin büyük bir e-ticaret potansiyeline sahip olduğunu biliyor musunuz?
  • Hizmetlerinizi dijital ortamlara taşımayı mı düşünüyorsunuz?
  • Kaliteli e-ticaret sitelerinin diğerlerine göre çok daha yüksek mal ve hizmet satışlarına ulaştığını duydunuz mu? 
  • Satışlarınızı artırmak için e-ticaret platformlarını nasıl daha etkin kullanırsınız?

İnternetin gelişmesi ile herkesin hayatına daha fazla teknoloji girmiş durumda. İnternet ve teknoloji birçok kolaylığı da beraberinde getiriyor. İnsanların her geçen gün e-ticaret platformu kullanarak mal ve hizmet satın alma oranları sürekli artıyor.

ABD’de 2020 yılında e-ticaretin perakende ticaretteki oranı %12’yi aşmış durumda. Avrupa Birliği'nde 2019 yılında e-ticaret satışları 621 milyar euro ve tüm internet kullanıcılarının %71’i online alışveriş yapıyor. Bu alışveriş yönteminin bu kadar sevilme nedenlerinin başında, e-ticaret sitelerinin insanların ev ortamlarında alışveriş yapabilme rahatlığı vermesi geliyor.

Neden Satışlarınızı E-Ticaret Sitesi ile Artırmıyorsunuz?

Ticaretin e-ticarete kaydığı günümüzde işletmeler de buna göre pozisyon alıyor, fiziksel mağazalarının yanında e-ticaret siteleri açıyor ve hatta iş yapılanmasını değiştirerek tüm ticari faaliyetini e-ticarete çeviriyor.

E-ticaret;

  • şirketin marka imajını geliştiriyor
  • bilgiyi sayısallaştırarak kağıt bazlı bilgilerin oluşturulması, dağıtılması, alınması ve yönetilmesi külfetini ortadan kaldırıyor,
  • şirketinizin daha iyi müşteri hizmetleri ve ilişkileri sunmasını sağlıyor,
  • iş süreçlerini basitleştirmeye ve onları daha hızlı ve verimli hale getirmeye yardımcı oluyor.
  • minimum sermaye yatırımı ile ulusal ve uluslararası pazara yayılabilmeyi, dünya genelinde daha fazla müşteri, tedarikçi ve iş ortağını bulabilmenizi kolaylaştırıyor.

Binbiriz Özel E-Ticaret Platformu Geliştirme Hizmeti

E-ticaretin yaygınlaşması, e-ticaret sitesi alanındaki rekabeti de artırıyor. Onlarca yazılım firması çeşitli e-ticaret paketleri ile bu ihtiyaca cevap verdiğini iddia ediyor. Özellikle ülkemizde e-ticarete yeni başlayan ve genellikle sermaye birikimi sınırlı olan girişimcilere sunulan altyapılar beklentileri karşılamıyor. Girişimci; e-ticaret paketinin tasarım, performans, güvenlik ve SEO açısından sorunlarını ve diğer kısıtlarını aşamıyor. Bu sistemler son kullanıcıları memnun etmiyor ve dolayısıyla alışverişi, e-ticaret dönüşüm oranını düşürüyor. Paket yazılımlar, işe ilk defa başlayan, e-ticaret alanında deneyim kazanmak isteyen ve kendisini test eden girişimciler için bir nebze de olsa gerçekçi görünürken, iş büyüdükçe yetersizleşiyor. Binbiriz olarak artan e-ticaret taleplerinize size özel çözümler sunuyoruz. Kullandığımız açık kaynak teknolojilerle yazılımın mülkiyeti size ait oluyor. İhtiyaçlarınızı doğrultusunda geliştirdiğimiz e-ticaret sistemi, istediğiniz görsel ve fonksiyonel özelliklere sahip oluyor.

Hayalinizdeki e-ticaret platformu için uzman ekibimize başvurunuz.

E-Ticaret Platformu Teklifi Al!

Form

E-Ticaret Platformu Örneklerimiz

E-Ticaret Sitesi İhtiyacınız Mı Var?

Dijital ticaretinizi sağlayabileceğiniz özel sistemlere mi gereksinim duyuyorsunuz?

İlgili Yazılar

Reference content