E-Ticaret Platformu Çözümleri

E-Ticaret Platformu

  • Şuanda Türkiye'deki e-ticaret pazarının yurtdışındakinin yarısı olduğu ve Türkiye'nin büyük bir e-ticaret potansiyeline sahip olduğunu biliyor musunuz?
  • Hizmetlerinizi dijital ortamlara taşımayı mı düşünüyorsunuz?
  • Kaliteli e-ticaret sitelerinin diğerlerine göre çok daha yüksek mal ve hizmet satışlarına ulaştığını duydunuz mu? 
  • Satışlarınızı artırmak için e-ticaret platformlarını nasıl daha etkin kullanırsınız?

İnternetin gelişmesi ile herkesin hayatına daha fazla teknoloji girmiş durumda. İnternet ve teknoloji birçok kolaylığı da beraberinde getiriyor. İnsanların her geçen gün e-ticaret platformu kullanarak mal ve hizmet satın alma oranları sürekli artıyor.

ABD’de 2020 yılında e-ticaretin perakende ticaretteki oranı %12’yi aşmış durumda. Avrupa Birliği'nde 2019 yılında e-ticaret satışları 621 milyar euro ve tüm internet kullanıcılarının %71’i online alışveriş yapıyor. Bu alışveriş yönteminin bu kadar sevilme nedenlerinin başında, e-ticaret sitelerinin insanların ev ortamlarında alışveriş yapabilme rahatlığı vermesi geliyor.

Neden Satışlarınızı E-Ticaret Sitesi ile Artırmıyorsunuz?

Ticaretin e-ticarete kaydığı günümüzde işletmeler de buna göre pozisyon alıyor, fiziksel mağazalarının yanında e-ticaret siteleri açıyor ve hatta iş yapılanmasını değiştirerek tüm ticari faaliyetini e-ticarete çeviriyor.

E-ticaret;

  • şirketin marka imajını geliştiriyor
  • bilgiyi sayısallaştırarak kağıt bazlı bilgilerin oluşturulması, dağıtılması, alınması ve yönetilmesi külfetini ortadan kaldırıyor,
  • şirketinizin daha iyi müşteri hizmetleri ve ilişkileri sunmasını sağlıyor,
  • iş süreçlerini basitleştirmeye ve onları daha hızlı ve verimli hale getirmeye yardımcı oluyor.
  • minimum sermaye yatırımı ile ulusal ve uluslararası pazara yayılabilmeyi, dünya genelinde daha fazla müşteri, tedarikçi ve iş ortağını bulabilmenizi kolaylaştırıyor.

Binbiriz Özel E-Ticaret Platformu Geliştirme Hizmeti

E-ticaretin yaygınlaşması, e-ticaret sitesi alanındaki rekabeti de artırıyor. Onlarca yazılım firması çeşitli e-ticaret paketleri ile bu ihtiyaca cevap verdiğini iddia ediyor. Özellikle ülkemizde e-ticarete yeni başlayan ve genellikle sermaye birikimi sınırlı olan girişimcilere sunulan altyapılar beklentileri karşılamıyor. Girişimci; e-ticaret paketinin tasarım, performans, güvenlik ve SEO açısından sorunlarını ve diğer kısıtlarını aşamıyor. Bu sistemler son kullanıcıları memnun etmiyor ve dolayısıyla alışverişi, geri dönüşüm oranını düşürüyor. Paket yazılımlar, işe ilk defa başlayan, e-ticaret alanında deneyim kazanmak isteyen ve kendisini test eden girişimciler için bir nebze de olsa gerçekçi görünürken iş büyüdükçe yetersizleşiyor. Binbiriz olarak artan e-ticaret taleplerinize size özel çözümler sunuyoruz. Kullandığımız açık kaynak teknolojilerle yazılımın mülkiyeti size ait oluyor. İhtiyaçlarınızı doğrultusunda geliştirdiğimiz e-ticaret sistemi, istediğiniz görsel ve fonksiyonel özelliklere sahip oluyor.

Hayalinizdeki e-ticaret platformu için uzman ekibimize başvurunuz.

E-ticaret platformu ihtiyaçlarınız için!

Dijital ticaretinizi sağlayabileceğiniz özel sistemlere mi gereksinim duyuyorsunuz?

İlgili Yazılar

Reference content