İş Akışı / İş Süreçleri Yönetim Sistemi - BPM Çözümleri

İş Akışı / İş Süreçleri Yönetim Sistemi - BPM

  • İş süreçlerinizi dijitalleştirerek ekibinizin performans ve verimini artırabileceğinizi biliyor musunuz?
  • İş süreçleri yönetim sistemi kullanarak kurumsal yönetiminizi daha kolay yapabileceğinizi, her süreçle ilgili detaylı veriler elde edebileceğinizi, bu verileri otomatik raporlar haline getirebileceğinizi duydunuz mu?
  • Mevcut BPM yazılımınızdan memnun değil misiniz?
  • Yazılımınızı diğer yazılımlarla entegre etmek mi istiyorsunuz?

İş Süreçleri Yönetim Sistemi (BPM), kurumun iş süreçlerini yöneterek ve iyileştirerek kurumsal perfomans artışını sağlamaya odaklı olarak kullanılan yazılımdır. İş süreçleri yönetimi, çoğunlukla "süreci iyileştirme süreci" olarak tanımlanır. Bu süreçte öğrenilenler, yazılıma dönüştürülürken, her bir sürüm geliştirme adımında süreci bir adım ileri taşıyacak, işleri hızlandıracak, maliyetleri düşürecek ya da kapasiteyi artıracak biçimde planlanır. Süreç yönetim sistemleri Fordizm'den itibaren üretimde düzenli olarak kullanılmaya başlansa da bilgisayarın üretime dahil olduğu son 40 yılda en küçük işletmelere kadar yayılmıştır.

İş Süreçlerinizi Dijitalleştirin!

Süreç yönetimi deyince ERP sistemlerinin kapsamındaki muhasebe, finans, İK, üretim, stok, doküman, satış, personel yönetimleri gibi daha standardize işler değil (bakınız: Kurumsal Kaynak Planlaması - ERP Programı), bunları da aşan daha spesifik irili ufaklı iş akışlarını içeren tüm süreçler düşünülmelidir. Bu süreçler;

BPM yazılımları yaşama geçirildikten sonra, tutulan günlük, saatlik ve dakikalık kayıtlarla "hatalardan öğrenme" sürecinin de önü açılmış olur. Böylelikle eski tip statik, birbirini tekrar eden çalışma yöntemi terk edilerek dinamik ve sürekli geliştirilebilen bir çalışma yöntemi kurumun işleyişinde hakim kılınır. İnsan hatasının önüne geçilerek tüm süreç yazılım tarafından ilerletilirken, insan da devre dışı kalmaz. İnsan; niteliklerinin köreldiği, kendini tekrar eden ve kişisel gelişimi kısıtlayan eski hantal sürecin dışına çıkarak; kendisini yenileyerek üretimi kontrol edebildiği, daha da iyileştirebildiği yeni bir sürecin içinde kendisini bulur.

Binbiriz İş Akışı / İş Süreçleri Yönetim Sistemi Geliştirme Hizmeti

Binbiriz olarak az zamanda ve daha ucuza üretimi getiren, insan yönetimini kolaylaştıran, iş akışlarını otomatize eden bu sistemlerin uygulanmasında açık kaynak kodlu, modüler ve güvenli teknolojiler kullanıyoruz. Çok farklı alanlarda başarılı çözümler sunuyoruz. Bu doğrultudaki dijital ihtiyaçlarınız için ücretsiz ön danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir, kaliteli ve sürdürülebilir bir süreç yönetim sistemine sahip olmak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın! Kurumunuzun büyümesi için dijital dönüşüm şarttır.

İş Akışı / İş Süreçleri Yönetim Sistemi - BPM Teklifi Al!

Form

İş Akışı Yönetim Sistemi Çözümlerimiz

İş Akışı Yönetim Sistemi Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content