Drupal Eklentileri

drupal standart logo

Drupal eklentileri sayesinde web tasarımı açısından size ve işletmenize kolayca adapte olabilir. Bu eklentilerin sağladığı avantajlar;

  • Açık kaynak yazılımdır

Drupalde; çekirdek yazılım, modüller ve işverenlerin web geliştirme maliyetlerini önemli ölçüde azaltmalarına yardımcı olan çok sayıda tema ücretsizdir.

  • Özelleştirilebilir

Özellik, işletim, düzen ve tasarım bakımından Drupal, geliştiricilere ve tasarımcılara müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için çok sayıda seçenek sunan son derece özelleştirilebilir bir sistemdir.

  • Hızlı dağıtım sağlamayı kolaylaştırır

Drupal, şirketlerin temel özellik ve işlevleri hızla dağıtmalarını sağlar. Geliştiriciler bir Drupal sitesinin dağıtımından sonra özelleştirmeler yapabilirler. Şirketler, web sitelerini canlı yayınladıktan sonra geri bildirim ve iş gereksinimleri başına özelleştirme yapabilir.

  • Kurumsal sınıf yazılımdır

Ölçeklenebilirlik, esneklik, güvenilirlik, yönetilebilirlik, güvenlik, birlikte işlerlik ve kaynakların kullanılabilirliği açısından; Drupal kurumsal sınıf bir CMS'dir. Geliştiriciler, onu SAP, phpBB vb. diğer uygulamalara kolayca entegre edebilir.

  • Kapsamlı bir API desteği vardır

Facebook, Twitter, Google Apps, Google Analytics, YouTube vb. Drupal için kapsamlı bir API desteği sağlar. Geliştiriciler, iyi belgelenmiş API kullanarak kendi özel modülleri oluşturabilir.

  • SEO dostu

SEO herhangi bir şirketin çevrimiçi pazarlama stratejilerinde hayati bir rol oynadığı için Drupal, şirketlerin SEO dostu web siteleri ile öne çıkmalarını sağlar. İçeriği, arama motorlarının beğendiği şekilde görüntülemek için harika bir esneklik vardır.

 

Bu Kategorideki İşlerimiz:
Drupal intranet uygulaması

İntranet Uygulaması Olarak Drupal

Drupal’ın yerleşik bulunan kullanıcı yönetimi, ortak çalışma yetenekleri ve doğuştan bir CMS olması, onu doğal bir intranet uygulaması yapıyor.
Kurumsal Uygulamalar için Drupal Neden Mantıklı?

Kurumsal Uygulamalar için Drupal Neden Mantıklı?

"Drupal Enterprise Applications - Why It Makes Sense?" başlıklı yazıdan çevrilmiştir:

Aşağıdakiler arasındaki ortak nokta ne olabilir?