Drupal E-Ticaret Sistemleri  Çözümlerimiz

Drupal E-Ticaret Sistemleri

  • Piyasadaki hazır e-ticaret paketleri ihtiyaçlarınız için yetersiz mi kalıyor?
  • E-ticaret işiniz büyürken, sitenizin kapasitesinin de işinizi aksatmadan büyümesini mi istiyorsunuz?
  • Tasarım özgürlüğü kısıtlı, mobil cihazların kullanımına uygun olmayan bir sisteminiz mi var?
  • Drupal e-ticaret sistemi kullanarak arama motorlarında üst sıralarda çıkmak ve satışlarınızı artırmak mı istiyorsunuz?

Piyasadaki kiralama sistemi ile sunulan birçok hazır e-ticaret paketlerinin sahip olmadığını esnekliği ve çok kapsamlı özellikleri Drupal E-Ticaret Sistemleri ile elde edebilirsiniz. Drupal, her büyüklükte ve çeşitlilikte e-ticaret sitesi için uygun altyapıya sahiptir. Sadece e-ticaret için geliştirilmiş kupon, faturalandırma, Paypal, Amazon ve Ebay entegrasyonu gibi özellikler sağlayacak modüller oluşturulmuştur. Bu özellikler Drupal'ın e-ticaret kapasitesini oldukça artırmıştır.

Neden En İyi E-Ticaret Sitesi Drupal ile Geliştirilir?

En kapsamlı açık kaynak e-ticaret sistemlerden biri olan Drupal Commerce, aynı zamanda içerik yönetim sistemi olduğu için içeriklerin, rollerin, yetkilerin, dosyaların yönetilebilmesi, farklı sistemlerle entegrasyon kolaylığı, yazılım güvenliği, SEO gibi pek çok konuda çok yeteneklidir.

Drupal E-Ticaret Sistemlerinin Önemli Avantajları:

Drupal işiniz büyüdükçe ve bununla birlikte yeni modeller gerektikçe buna adapte olabilir. Değişen ve gelişen ihtiyaçlarınıza göre e-ticaret uygulamanız, yazılım iş akışlarınız, site tasarımınız geliştirilebilir.

Drupal Commerce ile geliştirilmiş e-ticaret uygulamanızın ölçeği işinizin ölçeği ile birlikte büyüyebilir. Nasa, Nasdaq gibi yüklü kullanıcı trafiğini kaldıran sitelerde Drupal alt yapısına sahiptir. Sizin sitenizin trafiği yoğunlaştıkça da Drupal ihtiyaçlarınıza cevap verebilecektir.

Drupal en başından beri Drupal topluluğunun katkılarıyla geliştirilen bir sistem olduğundan, sizin yazılımınız da yeni güncellemeler ile birlikte düzenli olarak iyileşmekte daha güvenli hale gelmektedir.

  • Sosyal Medya ile Entegre

Hem Facebook, Twitter, Pinterest, Youtube gibi mevcut sosyal medya ağlarına, hem de yeni ortaya çıkabilecek mecralara tam entegrasyon sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz sosyal medya hesapları ile sitenize üye olabilir, beğendikleri ürünleri arkadaşları ile paylaşabilirler.

  • Tasarım Özgürlüğü

Sitenizin görünümünü istediğiniz zaman özgürce değiştirebilir, yeni tasarım trendlerine uyabilirsiniz.

Drupal çok dil desteği en iyi uygulamalardan biridir, yeni ülkelere açılmak istediğinizde her şeyi baştan düşünmenize gerek kalmaz.

Hızla artan mobil kullanıcıların da sitenizden alışveriş yapabilmesi için sitenizi mobil tarayıcılara uyumlu şekilde tepkisel tasarım kullanarak özelleştirebiliriz. Böylece müşterilerinize kapsamlı bir web deneyimi sunabilirsiniz.

Drupal Commerce açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılımı olduğundan bir lisans ücreti ödemez ve sitenizin bütün kaynak koduna sahip olursunuz. Böylece farklı firmalara bağımlı kalmazsınız.

Hayati öneme sahip ticari bilgilerinizin bulunacağı e-ticaret sisteminiz güvenli bir altyapıya sahip olmalıdır. Avrupa Birliği’nin ve birçok devlet altyapısı yüksek güvenlik özelliğinden dolayı Drupal kullanmaktadır.

Sisteminizin arama motorlarına uygun içerik üretimi için çok elverişli bir teknik SEO alt yapısına sahiptir. Drupal E-Ticaret sistemine sahip olursanız içerikleriniz çok daha görünür olacak, Google’da üst sıralarda çıkacak ve daha çok satış yapacaksınız.

Binbiriz Drupal E-Ticaret Sistemleri Geliştirme Hizmeti

Drupal uzmanı bir şirket olarak size esnek, ölçeklenebilir, açık kaynak bir e-ticaret sistemi sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı belirliyor, size özel ve kullanıcı dostu ön yüz tasarlıyor, ihtiyacınız doğrultusunda ürün listeleme ve arama ekranları geliştiriyoruz. Ürünlerinizin stok yönetimi ve takibini yapmak da Drupal ile çok kolaylaşıyor. Ödeme sisteminiz, farklı banka sistemleri ile entegre edilebiliyor ve verdiğimiz ileri seviye SEO desteği ile sitenizin trafiğini artırıyoruz.

Drupal e-ticaret çözümleri için ekibimizle iletişime geçiniz.

Drupal E-Ticaret Sistemleri Teklifi Al!

Form

Web Uygulaması Örneklerimiz

E-Ticaret Sistemi İhtiyacınız mı Var?

Reference content

E-Ticaret Nedir?

Alışveriş, tanıtım, mal ve hizmet alımı, ödeme gibi ticaret bileşenlerinin internet, elektronik ortamlarda yapılmasına E-ticaret denir.

Yazının Devamı