Altar Teknoloji Drupal Web Sitesi ve SEO İyileştirmesi

Altar Teknoloji Drupal Web Sitesi ve SEO Çalışmaları

Autodesk'in Türkiye'deki Gold Partner düzeyindeki çözüm ortaklarından olan Altar Teknoloji için Teknik Topluluk Yönetimi amaçlı bir web sitesi geliştirdik. Bu Drupal web sitesi üzerinde arama motorlarında çeşitli anahtar kelimelerde görünürlüğü, online ürün satışını arttırma hedefli bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti sunuyoruz.

İçerik Taşıma - Veri Göçü

Yeni yazılıma ek olarak Altar Teknik eski sitesindeki ürün verilerini, forumları ve yorumları içeren yüzlerce içerik çok kısa sürede Drupal altyapısına sorunsuz olarak taşındı. Yapılan veri göçü sayesinde bir yandan kullanıcı tartışmalarından oluşan ve atıl durumda olan birçok içerik tekrar kullanıcılar ile buluşurken diğer yandan satış sürecini etkileyecek özgün içeriklerle arama motoru dostu bir site altyapısı elde edilmiş oldu.

SEO ve Sosyal Medya İyileştirmesi

Binbiriz olarak en çok önem verdiğimiz konu tabiki müşteri memnuniyeti. Ekibi üyeleri olarak geçmişte geliştirdiğimiz birçok yazılım için hala aynı müşterilerimizle çalışıyor olmak sanırız bu konuda başarılı olduğumuz da göstermekte. Altar Teknoloji ile de sistemi geliştirdiğimizden bu yana geçen bir yıllık süre zarfında devam eden ve  Arama Motoru İyileştirmesi (SEO), Sosyal Medya İyileştirmesini içeren bir danışmanlık hizmetleri sözleşmemiz bulunmakta. Yapmış olduğumuz bu arama motoru iyileştirmeleri ile Altar Teknoloji'yi sektörel rakiplerine karşı online satış alanında birkaç adım öne taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz.

Altar Teknolojiweb Sitesi Görüntüsü

SEO Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content