Kurumsal SEO Danışmanlığı Çözümlerimiz

Kurumsal SEO Danışmanlığı

  • Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında görünürlüğünüzü arttırmayı, içeriklerinizin daha üst sıralarda çıkmasını mı istiyorsunuz?
  • Google'da 1. sıradaki bir içeriğin tıklanma oranının 28,5% ve bu oranın aşağılara indikçe logaritmik olarak azaldığını, 1. sırada çıkmak için profesyonel kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti ile mümkün olduğunu biliyor musunuz?
  • SEO iyileştirmeleri ile site performansının, erişilebilirliğinin, güvenliğinin de otomatik olarak arttığını duydunuz mu?

Kurumsal SEO Danışmanlığı, bir web uygulamasının teknik açıdan arama motorlarına uygun hale getirilmesi, üretilen içeriklerin kurumsal hedefler doğrultusunda daha nitelikli olarak üretilmesi, sistemsel veya içeriksel hataların minimize edilmesi ve istenen sayfalarda arama motorlarında rakiplerin önüne geçerek ticari fayda sağlanmasını hedefleyen uzmanlık bilgisinin sunulmasıdır. SEO danışmanlığı dijital pazarlama çalışmalarının önemli bir parçasıdır. Bu yanıyla pazarlama stratejisinden ayrı düşünülmemelidir.

Bir Ayda Google’da İlk Sıraya Çıkmak İster misiniz?

İçerik üreticileri, firmalar arama motorlarında genellikle

  • daha çok kullanıcıya erişmeyi,
  • daha fazla etkileşime girmeyi,
  • daha fazla form doldurtmayı,
  • daha fazla satış yapmayı,

hedefler. Gerekçesi ne olursa olsun, içerik üretiminin ana amacı kullanıcılara ulaşmaktır. Bu sebeple hemen herkes Google’da ilk sıraya çıkmak ister. Firmaların, içerik üretenlerin arama motorlarında üst sıralarda çıkma talebi, pazarda Kurumsal SEO Danışmanlığı adı altında SEO dolandırıcılığının arzını yaratmıştır. Hacklink (kötü backlink) satışı gibi onlarca Black Hat SEO yöntemiyle siteler üst sıralara geçici olarak çıkarılmakta ancak çok kısa süre sonra Google’ın bunu fark etmesi ile sitelerin kalıcı olarak cezalandırılmasına sebep olunmaktadır. Şu net olarak bilinmelidir. Normal yollarla arama motorlarında en tepeye çıkmak ve burada kalıcı olmak dünden bugüne mümkün değildir. SEO konusunda kaş yaparken göz çıkarmamaya dikkat edilmelidir. SEO konusunda ilerlemek uzun vadeli, sürekli ve zor bir iştir. Bu sebepten dolayı, arama motorlarının davranışlarını bilen, gelişmeleri takip eden, özellikle teknik SEO konusunda nitelikli çözüm sunan kurumsal firmalardan SEO danışmanlığı alınmalıdır.

Binbiriz Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti

SEO /Arama motoru optimizasyonu genel algının aksine zor bir iştir. Öncelikle, danışmanlık hizmeti alan firmanın bir dijital stratejisi oluşturulmalıdır. SEO bu strateji içerisindeki önemli ama yegane olmayan bir iştir. Ardından tüm sitenin sorunlarının kapsamlı olarak çıkarılması gerekmektedir (Bakınız: Site SEO Analizi / Raporu Hizmeti). Tespit edilen tüm sorunların dijital pazarlama stratejisi doğrultusunda önceliklendirilerek giderilmesi, içerik üretiminin de anahtar kelimelere ve SEO standartlarına uygun olarak yapılması gerekir. Test, iyileştirme süreci süreklilik taşımalıdır. Tüm bunlara ek olarak yapılan SEO çalışması Google ve sosyal medya reklamları ile beslenmelidir. Binbiriz olarak, kurumsal SEO danışmanlığı hizmetimizde veya SEO ile ilgili diğer hizmetlerimizde size sitenizin anahtar kelimelerinde birinci sıraya çıkaracağımızın garantisi vermiyoruz. Size teknik SEO ve site içi SEO açısından doğru şeylerin yapıldığı kaliteli bir danışmanlık hizmeti öneriyoruz. Gerisinin kendiliğinden geleceğini, Google tarafından ödüllendirileceğini, site etkileşimlerinizin ve dönüşüm oranlarınızın artacağını biliyoruz.

Bizimle iletişime geçiniz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Teklifi Al!

Form

Kurumsal SEO Danışmanlığı Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content