Drupal E-ticaret Sitesi

İnternetin gelişmesi, insanların hayatlarına daha fazla teknoloji ve bunun sayesinde de bir çok kolaylık sunmaktadır. Birçok kişi ürün ve hizmet satın almak için interneti tercih etmeye başladı. Bugün gelişmiş ülkelerdeki alışveriş yapanların% 60'ı mal ve hizmet satın almak için interneti kullanıyor. Bu alışveriş yönteminin bu kadar sevilme nedeni E-Ticaret sitelerinin insanların ev ortamlarında alışveriş yapabilme rahatlığı vermesi.

 

Neden E-Ticaret Sitesi;

  • Şirketin marka imajını geliştirir.
  • Bilgiyi sayısallaştırarak kağıt bazlı bilgilerin oluşturulması, dağıtılması, alınması ve yönetilmesi için maliyetin azaltılmasına,
  • Şirketinizin daha iyi bir müşteri hizmetleri ve ilişkileri sunmasına,
  • İş süreçlerini basitleştirmeye ve onları daha hızlı ve verimli hale getirmeye yardımcı olur.
  • E-Ticaret sitesi kullanarak minimum sermaye yatırımı ile ulusal ve uluslararası pazara yayılabilir, şirketiniz için dünya genelinde daha fazla müşteri, en iyi tedarikçi ve uygun iş ortağını kolayca bulabilirsiniz.

 

Drupal E-Ticaret Sitesi

Drupal, her büyüklükte ve çeşitlilikte e-ticaret sitesi için esnek ve ölçülebilir bir temel sağlar. Sadece e-ticaret için geliştirilmiş kupon, faturalandırma, Paypal, Amazon ve Ebay entegrasyonu gibi özellikler sağlayacak modüller oluşturulmuştur. Bu özellikler Drupal'ın e-ticaret kapasitesini oldukça arttırmıştır.

Binbiriz olarak sitenizin ihtiyaçlarınızı belirliyor, şirketinize özel ve kullanıcı dostu ön yüz tasarlıyor, ihtiyacınız doğrultusunda ürün listeleme ve arama ekranları geliştirilebiliyoruz. Ürünlerinizin stok yönetimi ve takibini yapmak da drupal ile çok kolaylaşıyor. Aynı zamanda ödeme sisteminiz, farklı banka sistemleri ile entegre edilebiliyor. Ayrıca verdiğimiz SEO desteği ile sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkması kolaylaşacak bu sayede sitenizin trafik akışı hızlanacak.

Bu Kategorideki İşlerimiz:
Lush Responsive Drupal E-ticaret Sitesi

LUSH: Bir Drupal E-Ticaret Sitesi

Drupal üzerine inşa edilmiş en büyük e-ticaret platformlarından biri: Lush, esnek ve ölçeklenebilir yapısı için Drupal'ı tercih etti.
Başarı Öyküsü: Drupal E-Ticaret Sitesi

Başarı Öyküsü: Drupal E-Ticaret Sitesi

Drupal e-ticaret sitesi olan bidolubaskı'dan Sinan Erdem ve Ömer Atakoğlu’nun Özgür Web Teknolojileri Günleri'nde yaptıkları sunumu paylaşıyoruz.