E-Ticaret Pazaryeri Yazılımı / Entegrasyonu Çözümleri

E-Ticaret Pazaryeri Yazılımı / Entegrasyonu

  • E-Ticaret pazaryeri uygulamanız güvenli mi?
  • Sisteminiz kapasite artışına uygun mu, farklı sistemlerle entegre edilebilir mi?
  • Performansı yüksek bir sisteme mi sahipsiniz?
  • Kendi iş akışınıza özel bir e-ticaret pazaryeri ihtiyacınız mı var?

E-ticaret pazaryeri, farklı firma veya kişilerin kendi ürünlerini veya hizmetlerini satmalarına olanak tanıyan bir e-ticaret sitesidir. E-ticaret sitesine bir dükkan dersek, pazaryeri için bir AVM’dir diyebiliriz. E-ticaret pazaryerinin gelir modeli genellikle üzerinden satılan ürün veya hizmetin belli bir oranının talep edilmesi olmakla birlikte, reklam, promosyon, yönlendirme başına ücret gibi farklı gelir modelleri de mevcuttur. E-ticaret Pazaryeri yazılımının kesintisiz, performansı yüksek, güvenli olması, ihtiyaçlar doğrultusunda genişletilebilir olması, gelecekteki müşteri artışını kaldırabilecek düzeyde ölçeklenebilir ve farklı sistemlerle entegre edilebilir olması gerekir. Bunlardan herhangi birindeki eksiklik çok büyük para kaybına sebep olabilir.

Pazaryeri Uygulaması Üzerine İş Fikriniz mi Var?

Pazaryeri uygulaması geliştirmesi zor, sürekliliğinin sağlanması daha da zor, dolayısıyla maliyetli bir yazılımdır ve buna paralel olarak gelir oranları da çok yüksektir. Bir e-ticaret pazaryeri iş fikriniz varsa, bu fikri hayata geçirmek için öncelikli koşul yeterli bütçe ve proje geliştirme zamanın ayrılmasıdır. Bu koşul sağlandığında yapılacak ilk şey uzman bir firmadan yazılım danışmanlığı hizmeti almaktır. Alınan danışmanlıkla iş gereksinimleri ve kullanıcı gereksinimlerinin detaylı olarak çıkarılması başka bir deyişle geliştirme yol haritasının çıkarılması da bir zorunluluktur. (Bakınız: Binbiriz Yazılım ve Kullanıcı Gereksinim Analizi Hizmeti) Ancak ve ancak yazılım gereksinimleri ve geliştirme fazları tespit edildikten sonra bir içerik yönetim sistemi ile veya framework altyapı ile geliştirmeye başlanmalıdır. E-ticaret pazaryeri yazılımının kendisinin geliştirilmesinin yalnızca bir başlangıç; işin geliştirilmesinin, pazara sürülmesi ve hedef kitleye duyurulmasının temel olduğu unutulmamalıdır.

Binbiriz E-Ticaret Pazaryeri Yazılımı Geliştirme / Entegrasyonu Hizmeti

Amazon’un 2019 yılı brüt geliri 482 milyar doların üzerindedir. Amazon benzeri bir e-ticaret pazaryeri yazılımının geliştirme maliyeti ise en az birkaç yüz bin dolardan başlamaktadır. Pazaryeri geliştirme maliyetleri herhangi bir web uygulaması ile kıyaslandığında daha yüksektir. Başarısız bir yazılım altyapısına sahip olmak, ölü bir yatırım demektir. Ölü yatırım ise hem para hem de zaman kaybetmek ve rakiplerin gerisinde kalmaktır.

Binbiriz olarak açık kaynak teknolojilerle size özel, esnek e-ticaret pazaryeri geliştirme veya entegrasyon hizmeti sunuyoruz. İş fikriniz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.

E-Ticaret Pazaryeri Yazılımı / Entegrasyonu Teklifi Al!

Form

Web Uygulaması Örneklerimiz

Özel E-Ticaret Pazaryeri İhtiyaçlarınız için!

ölçeklenebilir, esnek ve farklı sistemlerle entegre edilebilir sistemler istiyorsanız

İlgili Yazılar

Reference content