Drupal 8

Drupal 8, 3000’den fazla geliştirici, 1228 şirket ve aslında bir büyük topluluk tarafından geliştirildi. Drupal kullanarak sistem geliştiren geliştiriciler açısından kullanımı hızlandırılmış, bu sayfaları yönetecek olan editör rolleri için de kolaylaştırılmıştır. Görünümleri, listeleri, blokları, yönetici araçlarını ve başka bir çok parçayı kişiselleştirmek bu sürümle çok daha kolaylaştı. Hiçbir kod yazmadan ön-yüzdeki görünümün kontrolünün sağlanabilirliği, alan çeşitlerinin fazlalığıyla içerik yapısının oluşturulması ve arama motoruna uygun yapısıyla kullanıcı tecrübesini bir üst seviyeye taşıdı. 

Neden Drupal 8 ?

  • Drupal söz konusu olduğunda yenilik her zaman öne çıkar, çünkü Drupal her zaman kullanıcıya mükemmel deneyimler sunan bir platform olmayı başarmıştır.
  • Editörler için sadelik öne çıkıyor. Drupal 8 herhangi bir kodlama deneyimi olmayan kullanıcılar için, içerik oluşturmayı ve düzenlemeyi çok kolaylaştırıyor.
  • Ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir olması zaten Drupal'ın ana özelliklerinden biriydi. Drupal 8, özelleştirilebilir modülleri ile, artan hedeflerinize göre ölçeklendiğinden, birçok organizasyon tarafından rahatça kullanılabilir.
  • Drupal topluluğu sayesinde güvenlik sıkıntı olmaktan çıkıyor ve uygulama ve web sitesi geliştiricileri için Drupal 8 ile güvenli bir ortam oluşuyor. 

 

Bu Kategorideki İşlerimiz: