Drupal Kullanan Üniversiteler

Eğitim sektöründeki önde gelen birçok okul, internet siteleri ve sistemleri için Drupal'ı tercih ediyor uzun bir zamandır. İçlerinde Harvard ÜniversitesiStanford ÜniversitesiBrown ÜniversitesiRutgers ÜniversitesiOxford ÜniversitesiPrince Edward Island ÜniversitesiKarlstad ÜniversitesiBentley ÜniversitesiWaterloo Üniversitesi ve Yale Üniversitesi gibi yüzlerce yüksek öğrenim kurumu olan bu liste gün geçtikçe uzuyor. Bu üniversitelerin içerik yönetim sistemi olarak Drupal'ı tercih etme sebepleri bu platformun, öğrencilerin, fakültenin, mezunların ve komitelerin, şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yeten bir sistem olmasıdır.

Bu Kategorideki İşlerimiz:
M. Tolga Özses röportaj

Drupal Türkiye Topluluğu Üzerine Söyleşi - Tolga Özses

M. Tolga Özses ile çalıştığı Sabancı Üniversitesi'nin neden Drupal'ı tercih ettiği ve Drupal Türkiye'nin durumu ile ilgili sohbet ettik.
Herkes için Drupal

Hepimiz için bir kılavuz: Drupal

Bu yazıda anlaşılması zor kavramlardan uzak durulacak; Drupal'in ne olduğu, geçmişi, avantajları ve dezavantajlarının karşılaştırılması yapılacak.
Yüksek Öğrenimde Drupal Kullanmak İçin 10 Neden

Yüksek Öğrenimde Drupal Kullanmak İçin 10 Neden

Yüksek öğrenim alanındaki önde gelen okullar arasında Drupal kullanmak, uzunca bir süredir popüler bir seçenek olmuş durumda.