TMMOB’nin Yüksek Trafikli ve Güvenlikli Web Portalı Yayında

535 bini aşan üye sayısıyla, birliğe bağlı 24 Odasıyla, bu Odalara bağlı 213 şubesiyle ve 50 İl/İlçe Koordinasyon Kurulu ile dünyanın en büyük mühendis mimar birliklerinden biri olan TMMOB, ekibimizin geliştirdiği Drupal altyapısını kullanmaya başladı.

Çok problemli bir veritabanına sahip olan ve bu sebeple veri yönetimi, yeni talepler için gerekli olabilen ek geliştirmeler, site içi arama konularında büyük sorun yaşatan eski TMMOB sitesi yerini; dinamik, ilişkisel ve esnek altyapısı ile uzun yıllar hizmet verebilecek Drupal 7 tabanlı yeni altyapıya bıraktı.

Oda, şube ve İKK etkinliklerinin, açıklama ve haberlerinin paylaşıldığı bu sistemde ileri derecede etkinlik yönetimi ve içerik sınıflandırmaları uygulandı.

Modern ve sade bir tasarım ile geliştirilen uygulama, eskisinin aksine tüm mobil cihazlara uygun olarak geliştirildi. Çok dilli / multilingual yapısı ile İngilizce içerikler de sunan altyapının en önemli özelliklerinden biri yüksek trafiğe uygun olarak yapılandırılması oldu. Türkiye’nin gündeminde söz sahibi olan ve bazı günler çok yoğun erişim ve paylaşım alan bu trafiği kaldıracak şekilde kuruldu.

Saldırılara Karşı Yüksek Güvenlik

Türkiye’nin büyük demokratik kitle örgütlerinden biri olan TMMOB web portalının bir diğer öneml özelliği yüksek güvenlikli sunucu hizmetidir. Yoğun saldırı alan sistemin, hacklenmemesi, kesintisiz hizmet verebilmesi, performansının düşmemesi için Özel VPN hizmetimiz ve diğer ek çözümlerimizle güvenlik ve performans üst düzeye çıkarıldı.

Portalı yakından incelemek için tıklayınız.

Benzer bir projeniz varsa, yüksek trafikli web uygulamanızda sorunlar yaşıyorsanız, yazılımızda güvenlik, performans ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Kullanılan Teknolojiler:

TMMOB’nin Yüksek Trafikli ve Güvenlikli Web Portalı

Fill the form now,

and We will send you a report on your site free of charge.

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.