İntranet

İntranet, bir kurum içerisindeki bilgisayarları, yerel ve geniş alan ağları birbirine bağlayan, çoğunlukla TCP/IP tabanlı bir ağdır. Intranet kurum içinde, belge dağıtımı, insan kaynakları, eğitim ve oryantasyon, çalışma grupları, ortak iş programlarının kullanılması, üretim, yeni belgeleme sistemlerinin oluşturulması, tedarikçiler ile ilişkiler, sanal alış-veriş, servis ve destek gibi bir çok uygulamada kullanılabilir.

Bu Kategorideki İşlerimiz:
STK'lar için Nasıl Hibe Alınır?

STK'lar için Hibe Nasıl Alınır?

Birçok STK tarafından faaliyet alanlarında çeşitli hibeler alınabileceği, bu hibeler için nasıl proje yazılabileceği bilinmiyor.
Drupal Kurumsal İntranet Uygulamasına Göç Etmek

Drupal Kurumsal İntranet Uygulamasına Göç Etmek

Drupal Kurumsal İntranet Uygulamasına Göç Etmek yazımızda temel beklentileri ele aldık ve çeşitli kurumsal intranet sistemlerimizi merkezileştirerek kullanım kolaylığı sağlamaya ve maliyeti düşürmeye çalıştık.
Drupal 8 Üzerine Söyleşi - Orkut Murat Yılmaz

Drupal 8 Üzerine Söyleşi - Orkut Murat Yılmaz

Drupal Topluluğu, Drupal 8 ve intranet sistemleri üzerine Orkut Murat Yılmaz ile geçtiğimiz günlerde yaptığımız röportaj yazımız.
Drupal 7 Kullanarak Bir Intranet Kurun

Drupal 7 Kullanarak Bir Intranet Kurun

İki ay içerisinde, Drupal 7 modüllerini kullanarak organizasyonum için oldukça fonksiyonel ve düzgün görünümlü bir intranet geliştirebildim.
Drupal intranet uygulaması

İntranet Uygulaması Olarak Drupal

Drupal’ın yerleşik bulunan kullanıcı yönetimi, ortak çalışma yetenekleri ve doğuştan bir CMS olması, onu doğal bir intranet uygulaması yapıyor.