Kuveyt Türk Altın Günleri Randevu Uygulaması

Kuveyt Türk Altın Günleri Randevu Uygulaması

Kuveyt Türk, (Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.), 16 Aralık 1983 yılında Türkiye’de kurulan bir özel bankadır. Kuveyt Türk'ün en büyük ortağı %62'lik sermaye payı ile Kuwait Finance House’dır ve bu kuruluş, faizsiz finans kurumları arasında dünyada ilk sıralarda yer almaktadır.

Altın Günleri ASPX.Net Web Uygulaması

Kuveyt Türk, Altın Günleri Uygulaması ile yastık altı altın birikimlerinin ekonomiye kazandırılmasını sağlıyor. Bu uygulama ile çeyrek, yarım, cumhuriyet, bilezik, kolye vb. her ayarda beyaz ve sarı altın belirli tarihlerde Kuveyt Türk şubelerinde 24 ayar saf altın olarak hesaplara yatırılabiliyor.

Birikim sahibi, istediği tarihleri web uygulaması üzerinden seçiyor ve istediği şubenin uygun günü için randevu alıyor. Randevu günü ve saati, kişi için rezerve edilirken bankacı ve birikim sahibine gerekli bildirimler iletiliyor.

ASPX.Net ve JavaScript teknolojilerinin kullanıldığı uygulamada randevu bilgileri farklı bir servisten sağlanan bir XML’den alınıyor.  2016 yılında geliştirilen bu uygulama halen (2023) aktif olarak Kuveyt Türk müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Sizlerin de farklı iş akışlarına sahip, entegrasyon gerektiren farklı tip web uygulamalarına ihtiyacınız varsa deneyimli ekibimizle irtibata geçebilir, süreçlerinizin dijtalleştirilmesinde uzman desteğimizi alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Altın Günleri Randevu Uygulaması

Web Uygulaması Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content