Kişiselleştirme

Özellik, işletim, düzen ve tasarım bakımından Drupal, geliştiricilere ve tasarımcılara müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için çok sayıda seçenek sunan son derece özelleştirilebilir bir sistemdir. Drupal'a özel modüller ekleme olasılıkları neredeyse sınırsızdır. Drupal, 16.000'in üzerinde eklenti modülü ile, zorlu web geliştiricilerinden, sınırlı HTML deneyimine sahip blogculara, istedikleri gücü sunar. Drupal içeriğinizi kişiselleştirmenizi sağlar.

Drupalda Kişiselleştirme

Web sitenize belirli özellikleri hızla eklemek için binlerce ücretsiz Modül bulabilirsiniz. Tema tasarımcılarının oluşturduğu büyük bir topluluk, web sitenizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için zengin özelliklere sahip şablonlar oluşturmuştur. Estetik, yazı tipleri, düzenleri, grafikleri, ayarlanabilir renk düzenleri ve düzenleyicileri, 3. parti temaları ile çalışmayı kolaylaştırır. Her zaman marka kimliğinize uyacak bir tasarım bulabilirsiniz. 

Bu Kategorideki İşlerimiz:
Drupal mı Döver, Yoksa Wordpress mi?

Drupal mı Döver, Yoksa Wordpress mi?

Hangi içerik yönetim sisteminin (CMS) iyi olduğu tartışmaları muhtemelen ilk içerik yönetim sistemlerin ortaya çıkmasıyla birlikte başlıyor.