Drupal Topluluğu

Drupal Topluluğu dünyanın en geniş açık kaynak topluluklarından biridir. 1,000,000 kişiden oluşan ekipte geliştiriciler, tasarımcılar, eğitimciler, strateji uzmanları, koordinatörler, editörler ve sponsorlar birlikte çalışır. Bu topluluk, Drupal geliştirmesi, destek sağlaması, dokümantasyon oluşturulması, paylaşım ağı kurma ve daha bir çok görevi üstlenmiş gönüllü bireylerden oluşur. 

Bu Kategorideki İşlerimiz:
Drupal Türkiye Toplantısı Görseli - Aralık 2019

Drupal Türkiye Topluluğu Toplantısı - Aralık 2019

Drupal Türkiye topluluğu aylık toplantısı 11 Aralık 2019 tarihinde Binbiriz ofisinde 10 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Drupal 8

Drupal 8 ’in İşletmeler İçin 10 Önemli Faydası

Drupal 8, mevcut çekirdek özellikleri ve açık kaynak yapısına ek olarak, dijital işletmenizi öne çıkaracak birçok yeni özellik getiriyor.
Drupal Türkiye İstanbul Toplantısı

Drupal Türkiye İstanbul Toplantısı Ocak 2017

Drupal Türkiye İstanbul Ocak 2017 Toplantısı geçtiğimiz Pazar günü, Drush ve PhoneGap sunumları ile Tasarım Atölyesi Kadıköy'de yapıldı.
Drupal 8 Üzerine Söyleşi - Orkut Murat Yılmaz

Drupal 8 Üzerine Söyleşi - Orkut Murat Yılmaz

Drupal Topluluğu, Drupal 8 ve intranet sistemleri üzerine Orkut Murat Yılmaz ile geçtiğimiz günlerde yaptığımız röportaj yazımız.
Drupal Türkiye Topluluğu Kaynaşma Toplantısı

Drupal Türkiye Topluluğu Kaynaşma Toplantısı Yapıldı

3 Aralık 2016 Cumartesi günü Drupal Türkiye'den bazılarımız bir araya geldik ve topluluğumuzu canlandırma üzerine sohbet ettik.
M. Tolga Özses röportaj

Drupal Türkiye Topluluğu Üzerine Söyleşi - Tolga Özses

M. Tolga Özses ile çalıştığı Sabancı Üniversitesi'nin neden Drupal'ı tercih ettiği ve Drupal Türkiye'nin durumu ile ilgili sohbet ettik.
Drupal 7 Kullanarak Bir Intranet Kurun

Drupal 7 Kullanarak Bir Intranet Kurun

İki ay içerisinde, Drupal 7 modüllerini kullanarak organizasyonum için oldukça fonksiyonel ve düzgün görünümlü bir intranet geliştirebildim.
Başarı Öyküsü: Drupal E-Ticaret Sitesi

Başarı Öyküsü: Drupal E-Ticaret Sitesi

Drupal e-ticaret sitesi olan bidolubaskı'dan Sinan Erdem ve Ömer Atakoğlu’nun Özgür Web Teknolojileri Günleri'nde yaptıkları sunumu paylaşıyoruz.
Herkes için Drupal

Hepimiz için bir kılavuz: Drupal

Bu yazıda anlaşılması zor kavramlardan uzak durulacak; Drupal'in ne olduğu, geçmişi, avantajları ve dezavantajlarının karşılaştırılması yapılacak.
Kurumsal Uygulamalar için Drupal Neden Mantıklı?

Kurumsal Uygulamalar için Drupal Neden Mantıklı?

"Drupal Enterprise Applications - Why It Makes Sense?" başlıklı yazıdan çevrilmiştir:

Aşağıdakiler arasındaki ortak nokta ne olabilir?