Dijital Pazarlama

Web pazarlama, online pazarlama, e-pazarlama veya internet marketing ürün veya servislerin internet üzerinden pazarlanmasıdır.

İnternet ile pazarlama birçok farklı açılım kazandı, bunlardan en önemlisi de internetin en ucuz şekilde en büyük kitlelere ulaşabilecek bir ortam sağlaması pazarlama stratejilerini baştan aşağıya değiştirdi. internet aracılığı ile firmalar anlık olarak müşterilerine cevap verebiliyor ve müşteriler de aynı şekilde seri geri bildirimlerde bulunabiliyor. Verimli bir online marketing kampanyası birçok değişken yaklaşımın ortaklaşa şirket stratejisi ile entegre yürütülmesi ile sağlanır.

Neden Dijital Pazarlama?

  • Müşteriniz ile ilk etkileşimden itibaren eylem sürecini takip edebilir, karar ve tercihlerini doğru bir şekilde anlayabilirsiniz.
  • Müşterinizin sitenizde geçirdiği zaman ve tıklama tercihleri, web sitenizi sürekli olarak, gelişim için, test etme ve optimize etme olanağı verir.
  • Mobil müşteriler ile bağlantı kurmanıza olanak sağlar.
  • Dijital pazarlama size gerçek veri sağlar ve ROI'yi (yatırım getirisi) tahmin etme ve uygulama çok daha kolay gerçekleştirilir.
  • Dijital pazarlama, gerçek zamanlı veriler sağladığından, eğilimleri ve gerçek insanların eylemlerini gözlemleyebilir ve kendinize uyarlayabilirsiniz.
  • Dijital pazarlama, işletmelerin şu an nasıl çalışmaları gerektiğini gözler önüne serer. Bu sayede pazarda rakiplerinize göre durumunuzu görebilir ve strateji oluşturabilirsiniz.
Bu Kategorideki İşlerimiz:
Drupal Dijital Pazarlama Platformu

Drupal Kullanarak Dijital Pazarlama Platformu İnşa Etmek

Hedef kitlenin internete kaymasıyla, pazarlamacılar dijital mecralara ağırlık verdiler. Peki, Drupal'i dijital pazarlamada nasıl kullanabiliriz?