Ücretsiz Web Sitesi Raporu

Web sitenizi inceliyor ve varsa eksiklerinizi sizin için ücretsiz olarak raporluyoruz. Üstelik, bu raporu inceledikten sonra, bizden hizmet alma zorunluluğunuz da yok:)

Ücretsiz Web Sitesi Raporu

2016'da dünyadaki internet kullanıcılarının %40'ı (1 Milyardan daha fazla kişi) internetten alışveriş yapmış durumda ve internetten yapılan perakende satışların yıllık cirosu "2,2 Trilyon ABD Doları"na erişti. Dünyadaki tüm Wordpress kullanıcılarının sayısı da Türkiye'nin nüfusu ile eşitlendi. Her gün ortalama 37.000 web sitesi "hack"leniyor. Arama motorlarının sonuç sayfalarında, her bir sıradaki sonuç, bir üstteki sonucun yarısı kadar ziyaretçi tarafından tıklanıyor.

Böyle bir dünyada, web sitenizin ortalamanın bir parça üzerinde olması bile, sizin ziyaretçi sayınıza ya da ziyaretçilerinizin ve üyelerinizin deneyimine sağlayacağı katkılar geometrik olarak artar. Peki, web sitenizin ortalamanın üstünde bir performansa sahip olduğunu nasıl anlarsınız?

Web Sitenizi Raporluyoruz

Web sitenizi güncel performans kriterlerine göre inceliyor ve kendi geliştirmiş olduğumuz yazılımların yardımıyla size özel bir rapor oluşturuyoruz. Web sitenizin performansını, güvenliğini, arama motorlarına uygunluğunu ve mobil aygıtlarla, tüm aygıtların ekranlarına uyum durumunu içeren bu raporla, sizin için daha fazla ziyaretçi ya da daha iyi kullanıcı deneyimi sağlayacak iyileştirmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Ya da dilerseniz, bu iyileştirmeleri, sizin için biz yapabiliriz.

Formu doldurarak, bizimle web sitenizin adresini paylaşın, biz de sizin için raporunuzu ücretsiz olarak hazırlayalım.

 

Responsive, SEO uyumlu, SSL sertifikalı web sitesi talepleriniz için Kurumsal Web Sitesi Paketlerimizi gözden geçirebilirsiniz

Fill the form now,

and We will send you a report on your site free of charge.

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.