NirenGo: Konum Tabanlı Görev Yönetim Sistemi
Gülşah Küçükosman / 13.04.2017

NirenGo: Konum Tabanlı Görev Yönetim Sistemi

İster küçük bir işletme, bir holding, bir hükümet dairesi veya yerel yönetim olsun tüm organizasyonların bulundurduğu verileri yönetmesi, analiz etmesi ve sonuçlara ulaşması gerekmektedir. Veri yönetiminde önemli olan konulardan bazıları; verilerin birçoğunun coğrafi olarak referanslanması ve sahip olunan verilerin yönetilmesi ve yorumlanmasıdır. Veriler ne kadar çoksa, bu işlemlerin yapılması gittikçe daha karmaşık ve zor bir hale gelir. Bu durumda Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) coğrafi bilgileri temel alan kararlar almanıza yardımcı olur, karar alma ve sonuca ulaşma süreçlerinizi hızlandırır. Diğer herhangi bir bilgi işleme aracının aksine, CBS yer kavramını anlayabilir, bilgiyi saklayabilir ve yorumlamanıza yardımcı olur. Binbiriz olarak bu bilgi yönetimi sorununu göz önünde bulundurarak CBS ve GYS (Görev Yönetim Sistemi) lerin kullanışlı yönlerini birleştirdik ve Konum Tabanlı Görev Yönetim Sistemi olan NirenGo'yu geliştirdik.

NirenGo Konum Tabanlı Görev Yönetim Sistemi

NirenGo: Konum Tabanlı Görev Yönetim Sistemi

Binbiriz olarak geliştirdiğimiz NirenGo, saha ve ofis ortamlarında çalışanlar için basitleştirilmiş bir konum tabanlı görev yönetim sistemidir.

NirenGo sayesinde çalıştığınız yerin mekansal, sayısal ve istatistiki verilerini kullanıcı dostu bir arayüz ile kolayca yönetebilirsiniz. NirenGo, ekibinizi oluşturmanıza, ekip içerisinde konum ve görev atamanıza, süreç takibi yapmanıza olanak sağlar.

Sahada görev alan ekip üyeleri "Konumumu Kullan" butonu ile tek tuşla bulunduğu konuma ait bir görev oluşturabilir, oluşturduğu göreve fotoğraf ve dosya ekleyebilirler.

Saha ve ofis farketmeksizin, oluşturulan görevlerin durumu takip edilebilir, görevli/yönetici ile anlık olarak mesajlaşma yapılabilir. Böylece süreç takibi aksamaz ve kolayca planlanabilir hale gelir.

NirenGo açık kaynak kodlu ve özgür bir yazılımdır. Bu durum yazılımın esnek, hızlı, güvenli ve sınırsız kullanıcıya hitap edebilme özelliklerini de beraberinde getirir. Başka bir deyişle satın aldıktan sonra yazılımın mülkiyeti tamamen satın alan kişi ya da kuruma geçer. Bu durum bilgi güvenliği ve yazılım kullanımı konusunda içinizi rahatlatacaktır. Ayrıca esnek bir yazılım olması sayesinde, ihtiyaçlarınıza göre şekil alabilir ve geliştirilebilir bir yapıda olacaktır.

Saha Ekibine Sahip Olan Firmalar

NirenGo sahada ekibi olan, saha ekiplerinin görevlerini takip etmek ve planlama yapmak isteyen her firma için uygundur. NirenGo'yu daha detaylı incelemek istiyorsanız ekibimizle iletişime geçiniz.

İş Akışı Yönetim Sistemi Örneklerimiz

İlgili Yazılar

Reference content

İntranet Nedir?

İntranet, bir kurumun sadece kendi çalışanlarının eriştiği ve iş akışlarına göre ortak çalışmalar yapabildiği özel bir ağdır.

Yazının Devamı